Projekt Unii Europejskiej

Projekt Unii Europejskiej

W okresie od września 2014 do lutego 2020 firma TULPLAST Ireneusz Socha sp.j. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.: „Wzrost konkurencyjności firmy Tulplast Ireneusz Socha s.j. poprzez wdrożenie nowych i udoskonalonych produktów” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Celem projektu jest wdrożenie do przedsiębiorstwa nowych rodzajów technologii obróbki termoplastycznej oraz skrawaniem umożliwiających wzmocnienie pozycji konkurencyjnej firmy Tulplast Ireneusz Socha s.j. na rynku producentów z branży tworzyw sztucznych. Projekt pozwala na zakup trzech środków trwałych: wtryskarka o sile zwarcia 220 t + robot o udźwigu 12 kg; wtryskarka o sile zwarcia 300 t + robot o udźwigu 12 kg; wzdłużny automat tokarski z podajnikiem prętów do średnicy Ø20 niezbędnych do wdrożenia nowych i udoskonalonych innowacyjnych produktów oraz usług. Ponadto efektem projektu będzie zmiana organizacyjna poprzez zakup i wdrożenie systemu informatycznego klasy ERP (WNiP) poprawiającego wydajność i efektywność zarządzania firma.
 

Data dodania: 11.06.2017

Powrót

Nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies do personalizacji treści i analizy ruchu na stronie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej: Polityka prywatności