Profile bramowe

Materiał:
stal
Koszty wysyłki:
KURIER DPD od 32zł
Inne sposoby i koszty odbioru
Dodaj do zamówienia

Stalowe profile bramowe półzamknięte 
Zaopatrujemy naszych klientów w stalowe profile bramowe, które są niezbędne do wykonania bramy. Dobrze dobrany profil bramowy i wózki bramowe zapewniają długie i bezawaryjne działanie bramy przesuwnej. Wybierając stalowy profil bramowy powinniśmy sugerować się wielkością bramy i jej ciężarem. Oferujemy najbardziej popularne profile do budowy bram. Profil do bram 50x50, profil do bram 60x60, profil do bram 70x70, profil do bram 80x80 oraz profil do bram przemysłowych 120x100.

Stalowe profile bramowe półzamknięte to wyroby hutnicze o szerokim zastosowaniu. Wykorzystuje się je do budowy bram przesuwnych. Ceowniki bramowe półzamknięte ocynkowane charakteryzują się dużą odpornością na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych. Ocynkowane profile bramowe są odporne na korozję, dzięki czemu nie wymagają dodatkowego zabezpieczenia antykorozyjnego. 

Kim jesteśmy? 

W ciągu ostatnich 30 lat staliśmy się jednym z wiodących polskich producentów z tworzyw sztucznych i metalu. W obliczu dynamicznie rozwijającego się rynku nieprzerwanie poszerzamy swoją ofertę dla branży przemysłowej, ogrodzeniowej i meblowej. Oprócz wytwarzania produktów realizujemy indywidualne zlecenia, zapewniając profesjonalną usługę wtrysku oraz tworzenie w narzędziowni odpowiednio zaprojektowanych form wtryskowych.

Nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies do personalizacji treści i analizy ruchu na stronie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej: Polityka prywatności