Tożsamość firmy Tulplast

 

Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych i metalu. Przemyślane i konsekwentne działania pozwoliły nam osiągnąć wiodącą pozycję wśród producentów zaślepek, akcesoriów meblarskich i ogrodzeniowych w Polsce. W obliczu dynamicznie rozwijającego się rynku nieprzerwanie poszerzamy swoją ofertę dla branży przemysłowej, ogrodzeniowej i meblowej. Oprócz wytwarzania produktów realizujemy indywidualne zlecenia, zapewniając profesjonalną usługę wtrysku oraz wytworzenie w narzędziowni odpowiednio zaprojektowanych form wtryskowych.

Odnieśliśmy sukces dzięki zaangażowanej kadrze, nowoczesnym technologiom i maszynom. Nasze wysiłki wspierają zaawansowane rozwiązania informatyczne oraz wdrożone systemy zarządzania jakością. Posiadamy wielkopowierzchniowy magazyn, który pozwala utrzymać duże stany magazynowe. Profesjonalny zespół obsługi klienta błyskawicznie zrealizuje nawet największe i najbardziej wymagające zlecenia.

 

 

 

 

Kluczowe wartości firmy Tulplast

Jakość

Jakość

Satysfakcja klienta

Satysfakcja klienta

Innowacyjność

Innowacyjność

Produkcja

Produkcja

Wiemy, jak ważny jest człowiek i jego potrzeby,
dlatego zaufało nam już tysiące klientów
w Polsce i zagranicą.

 

 

Tulplast eksportuje do

Kraje do których Tulplast eksportuje
 
 
 
 

Nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies do personalizacji treści i analizy ruchu na stronie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej: Polityka prywatności