Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 2.05.2024 r. firma Tulplast będzie nieczynna.
O nas
Jesteśmy producentem elementów z tworzyw sztucznych i metalu. W ciągu 30 lat udało nam się uzyskać pozycję lidera w produkcji m.in. zaślepek. W obliczu dynamicznie rozwijającego się rynku nieprzerwanie poszerzamy swoją ofertę dla branży przemysłowej, ogrodzeniowej i meblowej. Oprócz wytwarzania produktów realizujemy indywidualne zlecenia, zapewniając profesjonalną usługę wtrysku oraz tworzenie w narzędziowni odpowiednio zaprojektowanych form wtryskowych.
play
1985
Rozszerzanie produkcji akcesoriów meblowych.
1989
Rozpoczęcie produkcji zaślepek.
2003
Rozpoczęcie produkcji akcesoriów ogrodzeniowych.
2005
Nowy zakład produkcyjno-magazynowy – Brzeźno. Rozwój oferty produktowej.
2017
Poszukiwanie nowych wyzwań produkcyjnych.
Rozpoczęcie działalności – Gowarzewo. Uruchomienie produkcji elementów do ławostołu.
1986
Utworzenie pierwszego zakładu produkcyjnego i biur – Tulce. Rozpoczęcie produkcji elementów do bram.
1990
Nowa siedziba firmy – Paczkowo. Poszerzenie oferty detali z tworzyw sztucznych.
2004
Narzędziownia – Tulce. Powstają formy zarówno na potrzeby własne, jak i w ramach świadczonych usług.
2016
Wprowadzenie usług narzędziowo--wtryskowych.
2020
Oddział Brzeźno
Nowoczesny, funkcjonalny taki jest właśnie nasz oddział w Brzeźnie, który polubili pracownicy Tulplast. Tutaj tworzymy wyjątkowe, innowacyjne projekty. Stawiamy na rozwój, kreatywność i podejmowanie wyzwań.
Poznajmy się bliżej
Od sektora przemysłu, świata bram i ogrodzeń po akcesoria dla branży meblowej – każdego dnia dostarczamy tysiącom klientów elementy, bez których ich produkty i inwestycje nie byłyby kompletne. Od ponad 30 lat budujemy relacje partnerskie oparte na lojalności i zaufaniu zarówno z klientami indywidualnymi, jak i handlowymi.
25 mln detali w magazynie
Wielkopowierzchniowy magazyn umożliwia składowanie większej ilości popularnych produktów. Jako główny dostawca wyrobów z tworzyw sztucznych i metalu rozumiemy potrzeby naszych klientów i to, jak ważne jest dostarczenie zamówionych elementów na czas. Zawsze wywiązujemy się z terminów i jesteśmy dostępni dla naszych kontrahentów.
Tulplast eksportuje do
Polityka jakości
Wszystkie nasze produkty wytwarzane są zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2015. Zakres certyfikacji obejmuje produkcję i sprzedaż wyrobów z tworzyw sztucznych i metalu. Głównym celem zarządu oraz wszystkich współpracowników jest osiągnięcie satysfakcji naszych klientów poprzez dostarczanie im wyrobów najwyższej jakości. Automatyzacja i robotyzacja przekładają się na wymierne korzyści – poprawę jakości produktów, ustabilizowanie procesów technologicznych oraz skrócenie czasu realizacji zamówień.
Certyfikaty