Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że w dniach 22.07–16.08.2024 r, w zakładzie produkcyjnym firmy Tulplast odbywać się będzie przerwa urlopowa. Jednocześnie informujemy, że dział sprzedaży i obsługi klienta będzie pracował w standardowym trybie. Zamówienia realizowane będą z naszych stanów magazynowych.
Nasze usługi
Łączy nas pasja tworzenia
Oferujemy pełen zakres usług narzędziowo-wtryskowych – przygotowanie projektu, wykonanie formy i wdrożenie do produkcji. Niezależnie od tego, czy mamy wyprodukować elementy katalogowe, czy opracować niestandardowe rozwiązania, zawsze dajemy z siebie tak samo dużo zaangażowania i zapewniamy inżynierską pomoc.

Do realizacji indywidualnych zleceń wykorzystujemy wiedzę specjalistyczną wraz z zapleczem produkcyjnym. Możemy wyprodukować półfabrykaty lub docelowe produkty zarówno z tworzywa sztucznego, jak i metalu, a także przygotować elementy metalowe do późniejszego obtrysku.

Dzięki trzem zakładom produkcyjnym: narzędziowni, zakładowi metalowemu i wtryskowni, w których znajduje się kilkadziesiąt maszyn do formowania wtryskowego, maszyn CNC do obróbki metali, frezarek, tokarek, pił taśmowych, robotów spawalniczych wytwarzamy tysiące elementów tygodniowo.
Etap 1
Pomysł
Każdy klient może liczyć na fachowe rekomendacje dotyczące wyboru odpowiedniego materiału i metod produkcji.
Etap 2
Projekt
Pracujemy na podstawie rysunku technicznego lub przesłanego detalu wzorcowego.
Etap 3
Produkcja form
Projektujemy i wytwarzamy metodą obróbki skrawania, formy wtryskowe do produkcji detali dla różnych gałęzi przemysłu.
Etap 4
Produkcja na wtryskach
W codziennej produkcji przetwarzamy surowce: LDPE, HDPE, PA, PP, PS, ABS, PC, PMMA oraz POM na wtryskarkach marek Arburg i Engel.
Etap 5
Utrzymanie i regeneracja
Zajmujemy się regenerowaniem i magazynowaniem form wtryskowych.
Narzędziownia
Narzędziownia daje nam możliwość kontroli nad całym procesem produkcyjnym: od pomysłu do gotowego produktu. To tu wykonujemy narzędzia, wykrojniki i formy wtryskowe. Naszą przewagą w branży jest możliwość szybkiego wdrożenia produktu oraz realne wsparcie klienta przy tworzeniu projektu.
Zobacz więcej
Zakład metalowy
Posiadamy szereg maszyn i urządzeń do kompleksowej obróbki metali i innych materiałów.
Zobacz więcej
Wtryskownia
Oferujemy przetwórstwo tworzyw sztucznych na formach własnych i powierzonych przez klienta. W codziennej produkcji przetwarzamy surowce: LD PE, HDPE, PA, PP, PS, ABS, PC, PMMA oraz POM na wtryskarkach marek Arburg i Engel.
Zobacz więcej