Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 31.05.2024 r. firma Tulplast będzie nieczynna.
Narzędziownia
Własna narzędziownia pozwoliła nam rozwinąć skrzydła. Sukcesywne inwestowanie w park maszyn oraz zbudowanie wykwalifikowanego zespołu inżynierów spowodowały, że dziś możemy uczestniczyć w wielu specjalistycznych projektach na zamówienie. Współpraca narzędziowni z działem produkcyjnym – wtryskownią daje możliwość szybkiego wdrożenia elementu do produkcji.
play
Dział projektowy
Naszych konstruktorów oraz nowoczesny park maszyn CNC wspomagają specjalistyczne systemy komputerowe, co pozwala na szybką i zaawansowaną technologicznie produkcję wysokiej jakości form wtryskowych i oprzyrządowania.
Wyślij zapytanie
Projektowanie i tworzenie prototypów
W celu zwizualizowania produktu, udoskonalenia projektu lub zminimalizowania ewentualnych błędów tworzymy prototypy na drukarce 3D.
Darmowa wycena
Wykonanie formy wtryskowej
Narzędziownia to strategiczny dział w naszej firmie, w którym wykonujemy narzędzia, wykrojniki i formy wtryskowe. Zapewniamy również ich profesjonalny serwis oraz przechowanie form w specjalnie wydzielonym magazynie.
Wyślij zapytanie
Nowoczesny park maszynowy
4-osiowe pionowe centrum frezarskie OKUMA,
3-osiowe centrum frezarskie HAAS,
automat tokarski STAR,
centrum tokarskie MAZAK,
elektrodrążarka wgłębna AGIE CHARMILLES FP350 wraz z magazynem elektrod,
elektrodrążarka drutowa SODICK AG400L,
przebijarka elektroerozyjna ACCUTEX,
szlifierka do płaszczyzn,
urządzenia pomiarowe.
Darmowa wycena
Kontrola jakości
Poprawność wykonania formy weryfikowana jest we własnej stacji prób. Próby przeprowadzane są na wtryskarkach o sile zamykania od 50 t do 400 t. Maksymalne gabaryty produkowanych form to 1000 × 600 mm.
Zamów usługę