Szanowni Państwo, w związku z bardzo dużą ilością zamówień czas wysyłki towaru może ulec wydłużeniu.
 

Zakład metalowy

 

Dużym atutem naszego przedsiębiorstwa jest nowocześnie wyposażony zakład metalowy, w którym możemy wykonać elementy do późniejszego obtrysku, jak również kompleksową obróbkę większości gatunków stali, stopów, blach, płyt i prętów.

Zakres usług:
• obróbka skrawaniem na maszynach numerycznych i konwencjonalnych: toczenie, wiercenie, frezowanie oraz szlifowanie,
• obróbka prętów do Ø20 mm na wzdłużnych automatach tokarskich,
• obróbka plastyczna blach na prasach o nacisku 25–200 t,
• cięcie na piłach taśmowych półautomatycznych i CNC,
• spawanie,
• montaż prefabrykatów i podzespołów.

Priorytetem działalności firmy Tulplast jest zwiększanie możliwości produkcyjnych i poszukiwanie nowych zleceń. Zakupione automaty tokarskie STAR MICRONICS SR-20R IV typ A, pozwalają nam na rozwój zakładu metalowego i uruchomienie szybkiej, bezobsługowej obróbki wielkoseryjnej.

 

Inwestycja umożliwia firmie udoskonalenie procesów technologicznych w celu podwyższania jakości wyrobów, zwiększenia wydajności produkcyjnej i poszerzenia oferty handlowej.

Dzięki możliwości toczenia, wiercenia i frezowania obrabiarka STAR MICRONICS SR-20R IV typ A, jest w stanie wykonywać bardzo złożone i skomplikowane elementy metalowe. Wykonujemy toczenie elementów z różnych materiałów, m.in.: stal automatowa, stal kwasoodporna nierdzewna, metale kolorowe.  

Najważniejsze właściwości użytkowe automatu tokarskiego CN o 9 osiach i 3 kanałach programowania to szybka obróbka najbardziej skomplikowanych części o maksymalnej średnicy 20 mm, z możliwością równoczesnego zastosowania aż trzech narzędzi.

Specjalizujemy się w toczeniu elementów o skomplikowanych kształtach, wymagających dużej precyzji wykonania. Ścisła kontrola jakości daje nam gwarancję, że nasze produkty odznaczają się wysoką jakością.

 

 

 
 

Nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies do personalizacji treści i analizy ruchu na stronie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej: Polityka prywatności