Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że w dniach 22.07–16.08.2024 r, w zakładzie produkcyjnym firmy Tulplast odbywać się będzie przerwa urlopowa. Jednocześnie informujemy, że dział sprzedaży i obsługi klienta będzie pracował w standardowym trybie. Zamówienia realizowane będą z naszych stanów magazynowych.
Zakład metalowy
Oferujemy najlepszy pakiet współpracy, zawierający możliwość wyprodukowania elementu z większości gatunków stali: aluminium, miedzi, mosiądzu w postaci prętów, blach, płyt czy kształtowników. Pracujemy na podstawie rysunku technicznego lub przesłanego detalu wzorcowego. Nasze zaplecze produkcyjne umożliwia realizację średniej oraz wielkoseryjnej produkcji. Ponadto możemy wykonać elementy metalowe do późniejszego obtrysku.
play
Zautomatyzowane spawanie
W ramach usług spawalniczo-ślusarskich spawamy elementy na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta i własnych projektów. Do realizacji dużych zleceń spawalniczych wykorzystujemy robota spawalniczego Motoman Ma2010 (Master) ze sterownikiem YASNAC DX200. Zautomatyzowane stanowisko spawalnicze wraz z pozycjonerem obrotowym typu H-250 pozwala na spawanie elementów o wadze do 250 kg, długości najdłuższego boku 2500 mm i ø 1200 mm.
Wyślij zapytanie
Automatyzacja spawania to precyzja wykonywanej czynności ale i oszczędność czasu oraz ilości zużywanych materiałów spawalniczych. Spawanie zrobotyzowane wykorzystujemy przy realizacji średnich i dużych serii produkcyjnych, w których powtarzalność i zachowanie identycznych spoin ma kluczowe znaczenie. Uruchomienie produkcji zautomatyzowanym robotem spawalniczym wymaga wykonania uprzednio szablonu spawalniczego. W ramach współpracy wykonujemy szablony spawalnicze w naszej narzędziowni.
Darmowa wycena
Świadczenie usług obróbki metali metodą toczenia CNC w firmie Tulplast.
Jeśli mają Państwo zapotrzebowanie na metalowe detale o prostym lub bardziej skomplikowanym kształcie – prosimy o kontakt w celu przegotowania bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.
Wyślij zapytanie
Automaty tokarskie, które posiadamy w naszym parku maszyn są nieocenionym narzędziem w obróbce metali. Dzięki ich możliwościom jesteśmy w stanie wykonać czynności takie jak: toczenie, wiercenie czy też frezowanie najbardziej skomplikowanych kształtów. Maszyny te przystosowane są do obróbki wszystkich rodzajów metali do maksymalnej średnicy Ø32mm. Największą zaletą, którą posiadają jest wykorzystanie jednocześnie dziewięciu osi i trzech kanałów programowania co pozwala nam na produkcję wielu elementów zachowując przy tym jakość i precyzję wytworzonych produktów.
Centrum obróbki metalu
- obróbka skrawaniem na maszynach numerycznych i konwencjonalnych: toczenie, wiercenie,
- frezowanie oraz szlifowanie,
- obróbka prętów do ø 32 mm na wzdłużnych automatach tokarskich,
- obróbka plastyczna blach na prasach o nacisku od 25 do 200 ton,
- cięcie na piłach taśmowych półautomatycznych i CNC,
- zautomatyzowane spawanie,
- montaż prefabrykatów i podzespołów.
Kontrola jakości
Kontrola wykonywanych detali odbywa się podczas realizacji całego procesu produkcyjnego. Utworzyliśmy punkty kontroli, które zlokalizowane są na różnych etapach produkcyjnych. Daje nam to gwarancję, że gotowy produkt będzie wyróżniał się solidnością, wytrzymałością oraz najwyższą jakością.
Zamów usługę