Szanowni Państwo, w związku z bardzo dużą ilością zamówień czas wysyłki towaru może ulec wydłużeniu.
 

 

Wtryskownia

 

W firmie TULPLAST znajduje się również nowoczesna wtryskownia, przygotowana do realizacji zamówień spełniających najwyższe wymagania. Pracujemy zarówno na powierzonych formach, jak i wyprodukowanych w naszej narzędziowni.


 
 

Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych

Hala produkcyjna wyposażona jest w najnowocześniejsze technologicznie wtryskarki marki Arburg i Engel o sile zwarcia od 50 t do 400 t oraz o maksymalnym wtrysku do 1,5 kg. Część maszyn posiada manipulatory i roboty, automatyczne zasypy oraz przenośniki taśmowe. Maszyny są podłączone do centralnego systemu chłodzenia. Dodatkowo na terenie zakładu znajdują się suszarki do tworzyw. Dzięki temu, że posiadamy zakład metalowy, możemy wykonać elementy do późniejszego obtrysku. W codziennej produkcji przetwarzamy surowce: LD PE, HDPE, PA, PP, PS, ABS, PC, PMMA oraz POM. Możemy podjąć się wykonania wyrobów z innych tworzyw, zgodnie z życzeniem klienta. Zapewniamy usługi pakowania, konfekcjonowania, montażu finalnego, jak również błyskawiczną wysyłkę wyrobów w dowolne miejsce na świecie.

Nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies do personalizacji treści i analizy ruchu na stronie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej: Polityka prywatności