Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że w dniach 22.07–16.08.2024 r, w zakładzie produkcyjnym firmy Tulplast odbywać się będzie przerwa urlopowa. Jednocześnie informujemy, że dział sprzedaży i obsługi klienta będzie pracował w standardowym trybie. Zamówienia realizowane będą z naszych stanów magazynowych.
Wtryskownia
Nowoczesny i funkcjonalny - taki jest właśnie nasz oddział w Brzeźnie, gdzie znajduje się hala produkcyjna - wtryskowania. Tutaj odbywa się produkcja katalogowych produktów Tulplast i zleconych projektów w ramach świadczonych usług. Pracujemy zarówno na powierzonych formach, jak i wyprodukowanych w naszej narzędziowni.
play
Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych
Hala produkcyjna wyposażona jest w najnowocześniejsze technologicznie wtryskarki marki Arburg i Engel o sile zwarcia od 50 t do 400 t oraz w przedziale od 1000 t do 1400 t. Szacowany maksymalny wtrysk wynosi około 4,5 kg.
Wyślij zapytanie
Część maszyn posiada manipulatory i roboty, automatyczne zasypy oraz przenośniki taśmowe. Maszyny są podłączone do centralnego systemu chłodzenia. Dodatkowo na terenie zakładu znajdują się suszarki do tworzyw. Dzięki temu, że posiadamy zakład metalowy, możemy wykonać elementy do późniejszego obtrysku. W codziennej produkcji przetwarzamy surowce: LDPE, HDPE, PA, PP, PS, ABS, PC, PMMA oraz POM. Możemy podjąć się wykonania wyrobów z innych tworzyw, zgodnie z życzeniem klienta.
Darmowa wycena
Dopasowanie do indywidualnych potrzeb klientów
Na życzenie klientów uszlachetniamy nasze produkty i dostosowujemy je do ich indywidualnych potrzeb, stosując specjalne kolory lub wykonujemy indywidualne znakowanie. Zapewniamy usługi pakowania, konfekcjonowania, montażu finalnego, jak również błyskawiczną wysyłkę  wyrobów w dowolne miejsce na świecie.
Wyślij zapytanie
Usługa filcowania wyrobów z tworzyw sztucznych
W ramach realizacji indywidualnych zleceń możemy wykonać usługę filcowania na wyrobach z grupy produktów: zaślepki i akcesoria meblowe. Usługę wykonujemy również na dostarczonych przez klienta elementach.
Wyślij zapytanie
Technologia ultradźwiękowa
Technologia wykorzystywana jest w branży meblowej do trwałego przymocowania filcu na akcesoriach meblowych: nodze meblowej oraz stopce meblowej.

Zalety mocowania filcu technologią ultradźwiękową:
Precyzyjne i trwałe przymocowanie filcu bez konieczności stosowania klejów i elementów złącznych.
Nieporównywalnie większa trwałość przymocowania w porównaniu z tradycyjnie przyklejonym filcem.
Podczas użytkowania filc nie zmienia swojego położenia i nie odkształca się.
Darmowa wycena
Kontrola jakości
Kontrola wykonywanych detali odbywa się podczas realizacji całego procesu produkcyjnego. Utworzyliśmy punkty kontroli, które zlokalizowane są na różnych etapach produkcyjnych. Daje nam to gwarancję, że gotowy produkt będzie wyróżniał się solidnością, wytrzymałością oraz najwyższą jakością.
Zamów usługę