Uprzejmie informujemy, że w związku z planowaną inwentaryzacją oraz Świętami Bożego Narodzenia firma Tulplast będzie nieczynna w dniach 23.12.2023 r. – 5.01.2024 r.. W związku z tym prosimy o odpowiednie zaplanowanie Państwa zakupów. Zamówienia przesłane w tym czasie będą realizowane sukcesywnie od 8.01.2024 r.
Nowy Katalog produktów 2018 dostępny w wersji on-line

Nowy Katalog produktów 2018 dostępny w wersji on-line

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce najnowszy katalog produktów. Jest on nie tylko źródłem wiedzy o produktach, ale także potwierdzeniem ostatnich zmian zachodzących w naszej firmie. W obliczu dynamicznie rozwijającego się rynku nieprzerwanie poszerzamy ofertę dla branży: przemysłowej, ogrodzeniowej i meblowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta, który zapozna z cennikami i przygotuje ofertę.

Nowy wizerunek naszego przedsiębiorstwa odzwierciedla nowoczesne myślenie o przyszłości, ponieważ wierzymy, że ciągły rozwój jest kluczem do sukcesu. Wprowadzając szereg zmian, nie zapominamy o naszej misji – dostarczaniu produktów najwyższej jakości, które zaspokoją potrzeby Państwa odbiorców. Dzięki Państwa zaufaniu staliśmy się wiodącym producentem w Polsce. W najnowszym katalogu zaprezentowaliśmy przegląd oferty dla branży: przemysłowej, ogrodzeniowej, budowlanej, meblowej. W katalogu odnajdziecie także Państwo dział poświęcony automatyce bram. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem włoskiego producenta Came systemów automatyki do bram rezydencjalnych i przemysłowych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą automatyki bramowej Came na naszej stronie internetowej. 

Pobierz teraz (PDF, 24 MB)

 

 

 

Data dodania: 20.11.2017

Powrót